Microsoft sniegs atbalstu Latvijas startapiem

Microsoft sniegs atbalstu Latvijas startapiem

Atbalsta programmas mērķis primāri ir palīdzēt apkalpot un palielināt jaunuzņēmumu klientu loku, izmantojot Microsoft 800 000 partneru ekosistēmu un pārdošanas kanālus. Papildus tam Microsoft piedāvās ScaleUp akseleratora pakalpojumus, kas startapiem nodrošinās papildus izaugsmi, ietverot dažādas sadarbības iespējas starp jaunuzņēmumiem mārketinga un pārdošanas jomā, kā arī palīdzēs uzlabot uzņēmumu infrastruktūru un palielināt biznesa attīstības perspektīvas. Startapu atbalsta programmu papildinās arī Microsoft Ventures kapitāla komandas atbalsts ar mērķi palīdzēt jaunuzņēmumiem tieši izaugsmes pirmajos posmos.

Jāpiebilst, ka katram jaunuzņēmumam tiks atvēlēts līdz 120 000 ASV dolāru, kas dos iespēju izmantot Azure mākoņa platformu, tehnisko atbalstu, izstrādātāju atbalsta rīkus un jau pieminētos pakalpojumus bez maksas.

Microsoft Latvia vadītāja Renāte Strazdiņa uzskata, ka Latvijas uzņēmumiem Microsoft atbalsta programmas izmantošanā ir īpašas priekšrocības, kuras saistāmas ar Latvijā izveidoto Inovāciju centru. Inovāciju centrs, kas tapis sadarbībā ar Latvijas Universitāti, nodrošina konsultatīvo atbalstu, digitālo, tehnoloģiju un biznesa prasmju pilnveidošanu, mentoringu, piekļuvi partneru un investoru tīklam. Tādējādi uzņēmumiem tiek sniegtas plašākas biznesa attīstības perspektīvas, kas arī ļaus efektīvāk izmantot Microsoft atbalsta programmas sniegtos pakalpojumus startapiem.

Dažiem jaunuzņēmumiem sadarbība ar kompāniju Microsoft izvērsusies vēl plašāk, ietverot produktu attīstību, jaunu tirgu izzināšanu un citas aktivitātes. Viens no piemēriem ir uzņēmums Lux Technologies, kurš saviem klientiem piedāvā e-komercijas risinājumus.  

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!