Pulcējot rekordlielu apmeklētāju skaitu, jau rīt norisināsies “Forums LĪDERE”

Pulcējot rekordlielu apmeklētāju skaitu, jau rīt norisināsies “Forums LĪDERE”

Sieviešu izaugsmes un iedvesmas pasākums “Forums LĪDERE” kļuvis jau par stabilu tradīciju Latvijas aktīvo un uzņēmīgo sieviešu pavasara cēlienā. Arī šis gads nav izņēmums. Jau rīt, 19. maijā, savas durvis vērs Ķīpsalas izstāžu halle, lai tur uzņemtu līdz šim lielāko foruma apmeklētāju skaitu - 2500 uz izaugsmi un attīstību vērstās dāmas. Pasākumā uzstāsies 17 iedvesmojoši un dzīves gudri lektori, kuru stāstus visas dienas garumā papildinās dažādi priekšnesumi, pārsteigumi un foruma atbalstītāju sarūpēti labumi.

“Forums LĪDERE” ir veltīts aktīvai, atvērtai, uz izaugsmi un attīstību vērstai sievietei. Sievietei uzņēmējdarbībā, politikā, mākslā, zinātnē un tehnoloģijās. Sieviete karjerā un ģimenē. Pasākums šogad norisināsies jau sesto reizi, sešu gadu laikā topot arvien krāšņāks un vērienīgāks.

Ja pirmo forumu apmeklēja 750 dāmu, tad šogad pasākumu klātienē vēros nu jau 2500 sievietes.

Līdztekus tam turpina augt arī to interesentu skaits, kuri izvēlas forumu baudīt attālināti. Pērn tie bija vairāk nekā 102 000 skatītāju no 46 valstīm. Tas ir būtisks iemesls, kāpēc “Foruma LĪDERE” rīkotāji ik gadu dāvā iespēju pasākumu vērot bez maksas dažādās interneta platformās, piemēram, foruma mājaslapā forumslidere.lv, Facebook plūsmā, TVNET un citviet. 

Ik gadu nemainīgs paliek foruma galvenās daļas formāts. Tas ir sadalīts trīs sesijās: “Profesionālā izaugsme - sasniedz vairāk”, “Ģimene. Attiecības. Mijiedarbība” un “Personiskā attīstība - sapņo drošāk”. Šogad kopumā 17 lektori runās par un ap šīm tēmām, daloties ar vērtīgiem pieredzes stāstiem, sniedzot vajadzīgo iedvesmas devu un palīdzot nonākt pie pareizajiem dzīves lēmumiem.

Iepazīstinot ar daļu no lektoriem, jāpiemin, ka uz “Forums LĪDERE 2023” lielās skatuves kāps dzejniece un dramaturģe Māra Zālīte, kura atklās, vai viegli būt Līderei? Kopā ar teologu Kasparu Simanoviču būs iespēja noskaidrot, uz kādām vērtībām turas pasaule? Humorists, improvizācijas aktieris Jānis Skutelis dāmas ieintriģēs, atklājot, kas notiek, kad vīrietis paliek domīgs? Paravieglatlēte Diāna Krūmiņa mudinās nepadoties, daloties pieredzes stāstā “Caur ērkšķiem uz zvaigznēm”. Dziedātāja Marija Naumova katrai iedos kompasu, kas palīdzēs atrast  ceļu pie sevis. Modes māksliniece un gleznotāja Elita Patmalniece aicinās domāt pozitīvāk un ikkatru jaunu dienu sveikt ar smaidu. Politiķe un bijusī iekšlietu ministre Marija Golubeva pārsteigs ar stāstu par sieviešu iekšējo struktūru. Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra vadītājs Nils Sakss Konstantinovs atklās, kā izaudzināt laimīgu bērnu. Savukārt uzņēmēja un plastikas ķirurģe Evija Rodke skaidros, kāpēc spēja justies labi nav veiksme, bet katras sievietes pārdomāts lēmums. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!