Ar bezmaksas apmācībām plāno piesaistīt IT jomas darbaspēku

Ar bezmaksas apmācībām plāno piesaistīt IT jomas darbaspēku

Darba roku trūkums informācijas tehnoloģiju jomā ir viens no būtiskākajiem šķēršļiem izaugsmē, viedas un digitāli attīstītas valsts izveidē. Darbinieku piesaistes veicināšanai aizvien vairāk tiek organizētas dažādas apmācības, kurās uz motivējošiem noteikumiem iespējams apgūt IT jomas gudrības. Šādu iespēju nu sniedz arī uzņēmums “Accenture”, aicinot uz bezmaksas IT kursiem.

Kopumā šovasar IT uzņēmums “Accenture” plāno bezmaksas apmācības IT jomā sniegt 200 interesentiem. Tiek piedāvāts izvēlēties kādu no 20 dažādiem mācību kursiem. Atšķirīgais kursu saturs ļauj attīstīties kā eksaktajās zinātnēs, tā svešvalodās spēcīgajiem. Norādīts, ka -

apmācību norise tiks pietuvināta ikdienas darbam IT uzņēmumā, ieskaitot darbu komandā.

Mācības norisināsies angļu valodā.

Bieži vien interesi par IT jomu un iespējamu vēlmi to apgūt padziļinātāk kavē arī mācību maksa, kas lielākoties mērāma vairākos tūkstošos eiro. Accenture šādas zināšanas apņemas sniegt par brīvu, taču ar dažiem būtiskiem noteikumiem. Norādīts, ka pretendentiem uz IT apmācībām “Bootcamp” nepieciešamas pamatzināšanas par WEB tehnoloģijām, programmēšanas teoriju, jābūt vismaz minimālai izpratnei par OOPs (Object-Oriented Programming System) konceptu,  jāprot rakstīt vienkāršā programmēšanas valodā SQL (Structured Query Language). Papildus tam nepieciešamas arī labas Microsoft Office zināšanas, spēja analītiski domāt un spēcīga motivācija mācīties.

Sekmīgākie Bootcamp dalībnieki, kas būs pierādījuši savas prasmes un zināšanas, iegūs sertifikātu un iespēju savas darba gaitas uzsākt uzņēmumā “Accenture”.

Svarīgi, ka -

sadarbībā ar Riga TechGirls šogad tiek piedāvātas arī atsevišķas meistarklases sievietēm, kurām nav priekšzināšanu programmēšanā ar mērķi sagatavoties Accenture Bootcamp apmācībām.

Tiks piedāvātas divas dažādas meistarklases, kurās iespējams apgūt gan programmēšanas valodu Java, gan Microsoft meistarklase. Galvenās prasības, piesakoties uz šīm meistarklasēm, ir angļu valodas zināšanas, analītiskā domāšana un, protams, motivācija un vēlme savu karjeru saistīt ar IT.

Jāpiebilst, ka Accenture organizētās IT apmācības sāksies 1. jūlijā un norisināsies līdz septembrim.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!