Apple pārtrauc ikoniskā portatīvā mūzikas atskaņotāja iPod ražošanu

Apple pārtrauc ikoniskā portatīvā mūzikas atskaņotāja iPod ražošanu

Tehnoloģiju gigants Apple paziņojis, ka pārtrauc portatīvā mūzikas atskaņotāja iPod touch un līdz ar to arī visas iPod līnijas ražošanu. iPod touch bija pēdējais modelis uzņēmuma slavenajā multimediju atskaņotāju sērijā. 

iPod, ko Apple sāka ražot pirms vairāk nekā divām desmitgadēm, bija daļējs pēctecis Walkman un no jauna mainīja veidu, kā cilvēki klausās mūziku. Šajā sērijā ietilpa daudzi populāri Apple produkti, tostarp oriģinālais iPod, vēlāk iecienītais iPod nano, ikoniskais iPod Shuffle un, protams, kā pēdējais no šīs sērijas - iPod touch, kas no sākuma līdz galam bija tas pats viedtālrunis. 

Oriģinālais iPod touch tika laists klajā 2007. gadā - tajā pašā gadā, kad pirmais iPhone. Tam lielākoties bija tāda pati aparatūra un programmatūra kā oriģinālajam iPhone, atskaitot detaļas, kas bija atbildīgas par zvanu veikšanu. 

Jaunākais modelis tika izlaists gandrīz pirms trim gadiem - 2019. gadā.

Tomēr pēc trim gadiem Apple nolēma šo sēriju vairs neturpināt, un nav arī pārsteigums. Tas bija īpašs atskaņotājs, ko tāda ierīce kā viedtālrunis pamazām nogalināja gluži kā citas ierīču kategorijas. Jāsaka, ka lielāks pārsteigums bija par to, ka uzņēmums šo produktu līniju izlēma noslēgt tikai tagad, jo jau kādu laiku bija zaudējis interesi atjaunināt iPod. Tāpat arī iPod pārdošanas apjomi un lietotāju interese par šo produktu, gadiem ejot, kopumā kritās arvien straujāk. Tikmēr tie, kuriem šī ierīce bija un ir saistoša, to vēl var paspēt iegādāties.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Izstāžu centrs Ķīpsala, Rīga
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!