Top pasaulē pirmais viedtālrunis, kas izmantos blokķēdes tehnoloģiju

Top pasaulē pirmais viedtālrunis, kas izmantos blokķēdes tehnoloģiju

Kompānija Sirin Labs anonsējusi viedtālruņa Finney, pasaulē pirmās šādas ierīces, kas izmantos blokķēdes tehnoloģiju, iznākšanu, vēsta Business Wire, atsaucoties uz uzņēmuma interneta vietnē publiskoto informāciju.

Ar Finney palīdzību viedtālruņu īpašnieki varēs „rakt” kriptovalūtas, veikt maksājumus, izmantojot digitālos makus un kriptovalūtas, kā arī saglabāt savus datus, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju, kas ievērojami palielina datu drošību. Plānots, ka tirgū Finney parādīsies šā gada oktobrī. Sirin Labs arī vēsta, ka saņēmusi 25 tūkstošus jaunā viedtālruņa iepriekšējo pasūtījumu.

Sirin Labs izstrādā Finney kopā ar kompāniju FIH Mobile (ietilpst Foxconn), kas nodarbosies ar viedtālruņa ražošanu un visas Finney līnijas dizaina izstrādi.

Viedtālrunis izmantos atvērtā koda operētājsistēmu Sirin OS, un ikvienam interesentam būs iespējams izstrādāt arī savus pielikumus. Papildus datu drošību Finney nodrošinās acs tīklenes un pirkstu nospiedumu skeneri. Tāpat viedtālrunī būs uzstādīts mobilais klients Status, kas paredzēts darbībām Ethereum platformā, un tiek solīts, ka tā interfeiss un izmantošana būs lietotājiem draudzīgi.

Jaunās ierīces orientējošā cena pagaidām netiek izpausta. Interesanti, ka pēc Finney parādīšanās tirgū Sirin Labs sola pārdot savas tehnoloģijas arī citām kompānijām.

Finney ir jau otrais kompānijas Sirin Labs projekts. 2016. gadā kompānija laida tirgū luksusa klases viedtālruni Solarin ar paaugstinātu datu aizsardzības sistēmu. Šī viedtālruņa cena ir 14 tūkstoši ASV dolāru.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Izstāžu centrs Ķīpsala, Rīga
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!