Atvērta reģistrācija piektajam ikgadējam Riga TechGirls sieviešu hakatonam

Atvērta reģistrācija piektajam ikgadējam Riga TechGirls sieviešu hakatonam

Vēršot uzmanību uz sieviešu iesaisti tehnoloģijās un atzīmējot Vispasaules sieviešu dienu, jau piekto gadu pēc kārtas biedrība Riga TechGirls rīko hakatonu Women in Tech, kura tēma šogad ir “Data. Health. Intelligence.”. Tā fokusā ir inovāciju radīšana gan veselības aprūpes, gan jebkurā citā jomā, kur notiek darbs ar datiem vai mākslīgo intelektu. Hakatonā aicinātas pieteikties gan iesācējas, gan dažādu nozaru profesionāles un tehnoloģiju ekspertes. Piedalīties var arī vīrieši.

Women in Tech hakatona mērķis ir dot iespēju sievietēm radīt un attīstīt savu pirmo jaunuzņēmuma ideju 48 stundu laikā.

Piedalīties hakatonā iespējams ar savu esošo ideju vai pievienoties kādai no komandām, kuras iecere uzrunā. Pasākums norisināsies hibrīda formātā no 8. līdz 10. martam Latvijas Universitātes Dabas mājā un tiešsaistē.

Lai palīdzētu ar ideju realizāciju, pirms paša hakatona, 5. martā, dalībniekiem būs iespēja piedalīties ideju ģenerēšanas un prototipēšanas darbnīcā. Savukārt 7. martā paredzēta komandu veidošanas darbnīca. Hakatona laikā norisināsies arī ideju prezentēšanas darbnīca, lai dalībnieki labāk sagatavotos sava paveiktā darba noslēguma prezentācijai. Papildus tam hakatona laikā dalībniekiem būs pieejams ekspertu atbalsts. Dalība darbnīcās un pašā hakatonā ir bez maksas.

Pagājušā gada hakatonā ar tēmu “Energy. Resources. Efficiency.” piedalījās 127 dalībnieki no 15 valstīm, un tā noslēgumā tika prezentētas 15 dažādas idejas. 1. vietu un 1000 eiro naudas balvu ieguva komanda SORTIQ ar ideju par lietotni, kas atvieglo apģērba un lietu šķirošanas procesu. Arī šī gada hakatona Top 3 komandām ir paredzētas naudas balvas, lai veicinātu ideju attīstību.

Reģistrēties hakatonam var līdz 8. martam. Plašāka informācija un pieteikšanās: www.rigatechgirls.com/hackathon 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Izstāžu centrs Ķīpsala, Rīga
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!