Pieprasīta IT speciālista profesija par 73 eiro

Pieprasīta IT speciālista profesija par 73 eiro

Šis ir brīdis, kad daudzas nozares transformējas kā vēl nekad, arī uzņēmumiem liekot mainīt savus biznesa modeļus un pielāgoties jaunajai situācijai. Taču viena joma, kas ir un paliek imūna pret vīrusa radītajām negatīvajām ekonomiskajām sekām, ir informācijas tehnoloģijas. Pieprasījums pēc IT speciālistiem joprojām pieaug, tāpēc varbūt tieši šis ir īstais brīdis, lai apgūtu jaunu profesiju, izmantojot kādu no 750 online IT kursiem, par visiem kopā samaksājot tik vien kā 80 dolārus.

Complete Developer & IT Pro Library šobrīd, iespējams, ir īstā vieta, kur raudzīties pēc kādas no tik plašā IT profesiju klāsta. Vietne ietver vairāk nekā 750 dažādu tiešsaistes apmācību, kurās tiek izmantotas pieprasītākās IT apguves metodoloģijas. Lai kaut vai finansiālā ziņā cilvēkiem vīrusa radītajā pārmaiņu laikā būtu iespējas apgūt jaunu un pieprasītu profesiju, šobrīd kopumā 756 apmācību pakete pieejama ar 90% atlaidi jeb par 80 dolāriem (73 EUR).

Šiem kursiem ir piekļuve visa mūža garumā, kas dod iespēju apgūt to, kas konkrētā brīdī nepieciešams, nevis uz karstām pēdām mācīties visu par visu.

Apmācību saturs ļauj tuvāk iepazīties ar mākoņpakalpojumu sniegšanu, operētājsistēmu izstrādi, programmēšanu, testēšanu un daudz vairāk, apgūstot kursus no Amazon Web Services un Azure līdz Python, Linux, SQL. Iegūtās zināšanas ļaus saprast, kā ar dažādu rīku un platformu palīdzību izveidot un uzturēt serverus, kā nodrošināt kvalitatīvu tīklu aizsardzību un savienojumus, kā radīt pašam savas modernas mobilās lietotnes un responsīvas interneta lapas, kā pasargāt sevi no kiberļaundariem un citas prasmes, kas derīgas gan sev, gan samazinās uzņēmuma izmaksas.

Pievienotā vērtība lielākai daļai kursu ir pabeigšanas sertifikāti, kurus iespējams saņemt, veiksmīgi pabeidzot apmācības.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!