Tet piedāvā jaunu drošības risinājumu maziem un vidējiem uzņēmumiem

Tet piedāvā jaunu drošības risinājumu maziem un vidējiem uzņēmumiem

Ņemot vērā nemitīgi augošo krāpniecības izplatību, kā arī kiberkrāpnieku metožu attīstību, Tet ieviesis jaunu tīkla drošības risinājumu “Tīkla vairogs” maziem un vidējiem uzņēmumiem (MVU). Tieši šie uzņēmumi resursu trūkuma dēļ biežāk var tikt pakļauti lielākam drošības riskam, tādēļ nepieciešams ērts, drošs, uzticams un vienlaikus izdevīgs risinājums, kas spēj nodrošināt nozīmīgu kiberdrošības aizsardzību, pat ja uzņēmums ir tikko uzsācis savu darbu vai tajā ir kaut tikai viens dators.

MVU ir vilinošs mērķis kibernoziedzniekiem, galvenokārt tāpēc, ka to resursi ir ierobežoti, nav iespējas algot komandā kiberdrošības speciālistus un iegādāties sarežģītas drošības programmatūras. Šādu uzbrukumu rezultātā var rasties ievērojami finansiāli zaudējumi, tikt nodarīts kaitējums uzņēmuma reputācijai un pat slēgts uzņēmums. Tet “Tīkla vairogs” izstrādāts, lai piedāvātu nozīmīgu kiberdrošības aizsardzību un sniegtu drošības sajūtu uzņēmējam, ka viņa biznesu negaidīti neapturēs kiberuzbrukums, pat ja uzņēmums ir tikai savas attīstības sākumā.

Lai uzņēmumā ieviestu jauno risinājumu, nav nepieciešama nekāda papildus programmatūras instalācija un uzturēšana. Risinājums strādā caur Tet optiskā vai DSL interneta Wi-Fi rūteri un pasargā visas ierīces, kas tam ir pieslēgtas.

Attiecīgi tiek automātiski filtrēts viss saturs, kam tiek piekļūts no tīklā esošajām ierīcēm, un “Tīkla vairogs” bloķē kaitniecisku saturu, vīrusus, ļaunatūru un citus drošības riskus.

Ar ērtu pārvaldības paneli var pārredzēt visus draudus, kas novērsti, izveidot drošo un bīstamo vietņu sarakstus un pārvadīt tos. Risinājums ļauj arī lietotājam bez pamatzināšanām IT jomā sekot līdzi notikumiem tīklā. Piemēram, ja darbinieks saņem krāpnieku e-pastu un nejauši nepamana, ka tas ir viltots un uzklikšķina uz saites šajā vēstulē, “Tīkla vairogs” atpazīst aizdomīgo vietni un bloķē tai pieeju. Lietotājs savas ierīces ekrāna redz brīdinājuma lapu un paskaidrojumu, kāpēc saite netika atvērta.

Risinājums īpaši noderēs nelielos birojos, ražotnēs un noliktavās, kā arī iestādēs, kur ir klientu plūsma, piemēram, kafejnīcās, salonos, medicīnas iestādēs. Tas var arī tikt izmantots kā drošības papildinājums lielu izņēmumu filiālēs.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!