Schneider Electric plāno paplašināties un parakstījis sadarbības līgumu ar Ogres tehnikumu

Schneider Electric plāno paplašināties un parakstījis sadarbības līgumu ar Ogres tehnikumu

Šī gada 25. janvārī starptautiskais energopārvaldības uzņēmums un BiSMART partneris Schneider Electric parakstījis sadarbības līgumu ar Ogres tehnikumu. Līgums paredz, ka abas puses apņemas līdzdarboties nozares izglītības procesa nodrošināšanā, popularizēšanā un attīstības veicināšanā. Tostarp Schneider Electric apņemas piešķirt stipendijas labākajiem Ogres tehnikuma audzēkņiem, kuri nolēmuši savu nākotni saistīt ar nozari, konkrētāk elektronikas vai IT jomu. 

Sadarbības ietvaros Ogres tehnikuma audzēkņiem būs iespēja apmeklēt Schneider Electric rūpnīcu, kā arī saņemt atbalstu pētniecisko un projektu darbu veikšanā. Ogres tehnikuma direktore Ilze Brante stāsta, ka šī sadarbība audzēkņiem pavērs plašākas iespējas praktiski pielietot iegūtās zināšanas un gūt labāku ieskatu nākotnes profesijā. Partnerība arī paredz, ka Schneider Electric piedāvās stipendijas labākajiem Ogres tehnikuma audzēkņiem no elektronikas un datorsistēmu tehniķa programmām, piešķirot katrai kvalifikācijai pa trim stipendijām. Līdztekus tam uzņēmums nodrošinās vieslektorus Ogres tehnikuma profesionālās izglītības programmu kvalitatīvai īstenošanai un informēšanai par nozares jaunumiem un attīstību.

Kā norāda Schneider Electric pārstāve Iveta Sakne,

viena no lielākajām uzņēmuma vērtībām ir profesionāli un nozares zinoši darbinieki, līdz ar to šī sadarbība kalpotu gan kā iedvesma jaunajiem profesionāļiem, gan kā ieguldījums nozarē.

Tieši tādēļ uzņēmums kopā ar tehnikuma audzēkņiem un pedagogiem apņemas iesaistīties tādu mācību materiālu izstrādē, lai absolventi varētu veiksmīgi integrēties Schneider Electric ražošanas darba vidē. 

Savukārt Schneider Electric rūpnīcas direktors Pēteris Zavadskis uzsver, ka būtiski ir iet līdzi laikam, nodrošinot topošajiem nozares profesionāļiem iespēju apgūt jaunākās ražošanas prakses. Viņš atklāj, ka uzņēmums līdz 2025. gadam plāno dubultot rūpnīcas izmērus Rīgā, ražojot aizvien sarežģītākus un viedākus produktus. Tas arī nozīmē nepieciešamību pēc aizvien jauniem elektronikas ražošanas speciālistiem, kuri ir spējīgi pārvaldīt jaunākās ražošanas un digitālās tehnoloģijas. 

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Izstāžu centrs Ķīpsala, Rīga
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!