LMT audzējis klientu skaitu un apgrozījumu

LMT audzējis klientu skaitu un apgrozījumu

BiSMART partneris, mobilo sakaru operators un tehnoloģiju inovāciju uzņēmums LMT nācis klajā ar 2023. gada pirmā ceturkšņa finanšu rezultātiem. Salīdzinājumā ar tādu pašu periodu pērn uzņēmums par vairāk nekā 80 000 palielinājis klientu pieslēgumu skaitu, LMT grupas apgrozījums pieaudzis par 8,1% un sasniedzis 71,8 miljonus eiro. Būtiska darbības joma gada pirmajos mēnešos bijusi dažādu biznesa risinājumu attīstība un ieguldījums valsts fiziskajā un kiberdrošībā.

LMT prezidents Juris Binde stāsta, ka

līdzās biznesa izaugsmei un nepārtrauktam darbam pie 5G tīkla attīstības LMT ikdienā aktīvi iesaistās arī dažādu drošības aspektu stiprināšanā.

Sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un Aizsardzības ministriju uzņēmums izstrādā viedās tehnoloģijas valsts aizsardzībai, piedalās vairākos NATO tehnoloģiju attīstības projektos, LMT darbinieki iesaistās Zemessardzē. Vienlaikus mobilo sakaru operators īpaši rūpējas par klientu kiberdrošību – LMT Interneta sargs novērš pat vairākus miljonus kiberapdraudējumu mēnesī. Tāpat uzņēmums piedāvā arvien jaudīgākus drošības risinājumus ceļu satiksmē. 

Martā Liepājā, Uliha un Robežu ielas krustojumā, oficiāli sākusi darboties ar LMT mašīnredzes risinājumu aprīkotā viedā satiksmes kontroles iekārta. Tas ir pirmais šāda tipa risinājums Latvijā, kas oficiāli iekļauts satiksmes uzraudzības sistēmā un fiksēto informāciju par autovadītājiem, kuri šķērsojuši krustojumu pie sarkanās gaismas, nodod Ceļu satiksmes drošības direkcijas un Pašvaldības policijas datubāzēm, lai pārkāpējiem tiktu piemērots administratīvais sods. Viedais risinājums testa režīmā minētajā krustojumā darbojas jau kopš 2019. gada rudens, bet šopavasar Liepājas pilsēta noslēgusi līgumu ar LMT par risinājuma oficiālu iekļaušanu satiksmes uzraudzības sistēmā, lai uzlabotu satiksmes drošību un novērstu pārkāpumus. 

Savukārt kiberdrošības jomā būtiskus uzlabojumus sniedzis interneta drošības risinājums “LMT Interneta sargs”, kas aizsargā klientu datorus un viedierīces no dažādiem vīrusiem, krāpnieciskām vietnēm un nevēlama satura lietotnēs, pārlūkos un saziņas rīkos. 2023. gada martā novērsti 1,9 miljoni apdraudējumu – ļaunatūras pielietošanas, pikšķerēšanas centieni un mēģinājumi ģenerēt kriptovalūtu uzbrucējiem.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Izstāžu centrs Ķīpsala, Rīga
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!