Jūnijā Barselonā norisināsies SAP SAPPHIRE tehnoloģiju un biznesa pasākums

Jūnijā Barselonā norisināsies SAP SAPPHIRE tehnoloģiju un biznesa pasākums

Jūnijs ir bagāts ar dažādiem pasākumiem tehnoloģiju un biznesa nozarē. Viens no tiem ir  radošuma un komunikācijas festivāls “Cannes Lions”, kas no 17. līdz 21. jūnijam norisināsies Francijas pilsētā Kannās. Tikmēr jau nākamnedēļ, no 11. līdz 13. jūnijam, Barselonā notiks SAP SAPPHIRE tehnoloģiju un biznesa pasākums. 

SAP SAPPHIRE ir globāls tehnoloģiju un biznesa pasākums, kas norisināsies Barselonā un primāri domāts uzņēmējiem, tehnoloģiju ekspertiem, inovatoriem un viedokļa līderiem no visas pasaules. Pasākums dos iespēju dalībniekiem iepazīties ar jaunākajiem tehnoloģiju sasniegumiem, redzēt SAP risinājumu demonstrācijas un iesaistīties diskusijās ar jomas kolēģiem un citiem nozares ekspertiem. 

Pasākuma programma ir daudzveidīga un ietver dažādas sesijas, kurās apmeklētāji varēs iegūt vērtīgas zināšanas un praktiskus padomus par dažādām tehnoloģiju un biznesa stratēģijām.

Sesijās tiks apskatīti tādi temati kā digitālā transformācija, mākoņrisinājumi, mākslīgais intelekts un mašīnmācīšanās, kā arī biznesa inteliģence un analītika.

Uz SAP SAPPHIRE lielās skatuves kāps nozares līderi un eksperti, kuri dalīsies ar šī brīža jomas tendencēm un labajām praksēm. To vidū būs SAP vadītāji, klienti un partneri, kā arī citi vadošo tehnoloģiju uzņēmumu pārstāvji. Piemēram, SAP CEO Christian Klein dalīsies savā redzējumā par uzņēmuma nākotni un tehnoloģiju ietekmi uz biznesu. SAP CTO Juergen Mueller sniegs padziļinātāku ieskatu par jaunākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem un inovācijām. Kā uzlabot biznesa procesus ar mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās rīkiem, atklās SAP mākslīgā intelekta stratēģijas vadītājs Anees Haidri. Savukārt SAP klienti, kā Siemens, Coca-Cola un Unilever dalīsies savos veiksmes stāstos un pieredzē ar SAP risinājumiem. 

Pasākuma laikā arī varēs piedalīties praktiskās darbnīcās un demonstrācijās, kurās tiks prezentētas SAP jaunākās tehnoloģijas un risinājumi. Šī būs iespēja apmeklētājiem redzēt tehnoloģijas darbībā un uzzināt, kā tās pielietot savos uzņēmumos, lai uzlabotu efektivitāti un veicinātu inovācijas.

Plašāka informācija par SAP SAPPHIRE tehnoloģiju un biznesa pasākumu pieejama šeit

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113

SIA BiSMART
Reģ. Nr. 40203056850
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!