Latvijā legālā veidā varēs pirkt un pārdot kriptovalūtas

Latvijā legālā veidā varēs pirkt un pārdot kriptovalūtas

Kriptovalūtu vēstniecības „CryptoCash” dibinātājs un vadītājs Inokentijs Isers (Innokenty Iser) uzsver, ka vēstniecība pamatā funkcionēs kā vieta, kur legālā veidā varēs pirkt un pārdot digitālās valūtas. I. Isers arī atklāj, ka „CryptoCash” būs viena no pirmajām vietām Eiropā, kur kriptovalūtas savā īpašumā varēs nopirkt ar bankas karti.

Papildus darījumiem ar digitālajām valūtām, klientiem arī būs iespēja bez maksas uzzināt visu nepieciešamo informāciju par kriptovalūtu darījumiem, sadarbību ar Valsts ieņēmumu dienestu (VID) un nodokļu nomaksu.

Svarīgi, ka vēstniecība nebūs vien kā vieta, kur veikt darījumus ar digitālajām valūtām. Kā uzsver „CryptoCash” dibinātājs – daļēji šis būs arī kā tūrisma objekts, kurā varēs iegādāties dažādus suvenīrus un aksesuārus ar kriptovalūtu simboliku. Viņš komentē, ka vēlas, lai tūristiem „CryptoCash” būtu arī kā atrakcija, kur var atnākt un nopirkt savu pirmo „bitcoin” vai arī iegādāties kādus kriptovalūtu suvenīrus, kas iespējams vēlāk ietver arī apģērbu līniju. Šis būs arī viens no veidiem, ka „CryptoCash” gūs ienākumus. Ienākumi tiks gūti ar no darījumu transakciju komisijām.

Runājot par kriptovalūtu pirkšanas procesu, I. Isers uzsver, ka visi darījuma dati – klienta vārds, personas kods, darījuma summa, tā brīža attiecīgās kriptovalūtas kurss un elektroniskā maka adrese – tiks parādīti uz čeka, kas padara darījumu legālu. Līdzīgā veidā tiks parādīta arī informācija pārdošanas procesā. Kas attiecas uz nodokļiem, tie jāmaksā no kursa starpības.

Gaidāms, ka „CryptoCash” kriptovalūtu vēstniecība savas durvis vērs jau jūlija sākumā.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!