Programma

9. jūnijs

Industry 4.0 piedāvā: SAP Business ByDesign — biznesa programmatūra, kas īpaši izstrādāta mazajiem un vidējiem uzņēmumiem

Iedvesma, ko sniedz SAP un Atlas Aerospace
Tiešsaiste

Uzzināt vairāk

iNFO
10:00 - 11:15

Uzņēmumiem nav jābūt lieliem, lai rīkotos viedi. Jebkura veida un lieluma uzņēmumi var izmantot viedās tehnoloģijas, lai ieviestu inovācijas, pārveidotos un nemitīgi augtu — kamēr vien tiem ir atbilstoša tehnoloģiskā bāze. 

Šobrīd vairāk nekā jebkad elastīga IT platforma un mūsdienīga biznesa programmatūras sistēma ir ārkārtīgi svarīgs faktors tam, kā uzņēmumi reaģē uz sabiedrības un personīgajām vajadzībām krīzes laikā. 

9. jūnijā SAP ir uzaicinājuši savu klientu Atlas Aerospace apspriesties, kā viņi jauno SAP tehnoloģiju izmanto, lai tiktu galā ar izaicinājumiem, veiksmīgi kļūtu par viediem uzņēmumiem un nodrošinātu labāko iespējamo pieredzi saviem klientiem. Atlas Aerospace pārgāja no ERP sistēmas uz mūsdienīgu mākoņdatošanas risinājumu SAP Business ByDesign un tagad visu savu darbību, sākot no personāla vadības un finansēm un beidzot ar ražošanu un piegāžu ķēdēm, organizē vienā drošā mākoņdatošanas komplektā.

Studijā būs arī eksperts Aki Laine, kurš ir biznesa sistēmu arhitekts uzņēmumā SAP un sniegs ieskatu Industry 4.0 pamatprincipos un to, kā SAP ERP un SAP Business ByDesign risinājumi var palīdzēt mazajiem un vidējiem uzņēmumiem kļūt par pasaules mēroga dalībniekiem industriālajā revolūcijā un digitalizēt savus darba procesus.

IEDVESMOJIETIES sava uzņēmuma izaugsmei. Iepazīstiet SAP klientus, uzdodiet jautājumus un saņemiet atbildes tieši no ekspertiem. Tā ir vislabākā iespēja saņemt atsauksmes no SAP Business ByDesign klientiem un SAP ekspertiem.

Tiešsaistes pasākumā uzstāsies:

  • Aki Laine, biznesa sistēmu arhitekts, SAP; 
  • Anastasija Mocāne, ražošanas operāciju un klientu atbalsta nodaļu vadītāja, Atlas Aerospace. 

Darba valoda: angļu valoda. 

Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!