Solis tuvāk videi draudzīgākai un ilgtspējīgākai piegādes ķēdei

Solis tuvāk videi draudzīgākai un ilgtspējīgākai piegādes ķēdei

Pasaulē vadošais multimodālo piegādes ķēžu risinājumu sniedzējs “GEFCO” ir parakstījis vienošanos ar pasaules līderi aviobūves nozarē “Airbus”, lai veicinātu pāreju uz tīrāku, videi draudzīgāku piegādes ķēžu nodrošināšanu. Balstoties uz vairāk nekā 30 gadu lielo pieredzi atkārtoti lietojamo iepakojumu jomā, GEFCO pakāpeniski aizstās Airbus vienreizējai lietošanai paredzamos iepakojumus ar atkārtoti lietojamiem un saliekamiem konteineriem. Tas parāda abu uzņēmumu apņemšanos ievērot augstākos vides standartus, vienlaikus palielinot efektivitāti aviācijas nozarē.

Kopš šī gada janvāra GEFCO pārvalda jauno atkārtoti lietojamo iepakojumu sistēmu uzņēmumam “Airbus”, kas paredzēts, lai pārvadātu detaļas no Airbus piegādātājiem Eiropā uz 10 montāžas rūpnīcām Francijā, Vācijā, Spānijā un Apvienotajā Karalistē. Lai veicinātu ilgtspējīgus risinājumus, projekta ietvaros tiks izmantotas vairāk nekā 30 000 uzglabāšanas tvertnes, un Airbus plāno pakāpeniski paplašināt šos ilgtspējīgos risinājumus visā tā Eiropas tīklā un starp saviem piegādātājiem.

Atkārtoti lietojamie iepakojumi ļaus Airbus ievērojami samazināt vienreizējās lietošanas iepakojuma daudzumu piegādes ķēdē, kā arī kravas automašīnu skaitu uz ceļiem, jo salokāmo kastu un konteineru izmantošana palīdz optimizēt kravas automašīnu uzkraušanu.

Šī pieeja sakrīt ar ļoti nozīmīgām pārmaiņām aviācijas nozarē, kas paredz uzņēmumiem pastāvīgi uzlabot loģistikas risinājumus, vienlaikus ievērojot augstus vides standartus.

Katru dienu atkārtotā iepakojuma pasūtīšanu, savākšanu, iekraušanu un pārvadāšanu veic seši GEFCO iepakojuma pārvaldības centri. Airbus kopā ar GEFCO aktīvu audita komandām strādā, lai apmācītu savas operatīvās komandas iepakojumu pārvaldībā un NETBOX IT sistēmas lietošanā, kas ir paredzēta konteineru izsekošanai un informācijas nodrošināšanai par piegādēm reāllaikā. Apmācība ir pieejama arī Airbus piegādātājiem, lai atbalstītu viņu pāreju uz ilgtspējīgiem iepakojumu risinājumiem.

GEFCO tehniskie un cilvēkresursi piedāvā Airbus visaugstākās kvalitātes izsekojamības standartus, lai uzlabotu piegādes ķēdes pārvaldību, vienlaikus palīdzot uzlabot procesus visā nozarē.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!