Latvijas jaunuzņēmums “Design Scan” piesaistījis investīcijas 800 000 eiro apmērā

Latvijas jaunuzņēmums “Design Scan” piesaistījis investīcijas 800 000 eiro apmērā

Latvijas jaunuzņēmums Design Scan ir piesaistījis investīcijas 800 000 eiro apmērā. Uzņēmums plāno padarīt mēbeļu iegādi tiešsaistē pieejamu un ērtu, kā arī automatizēt mēbeļu pirkšanas un pārdošanas procesus ar neironu tīklu palīdzību.

Mūsdienās šķiet, ka viss jau ir digitalizēts, taču mēbeļu nozare pasaulē nesteidzas integrēt jaunākās tehnoloģijas. Dažviet tiešsaistē ir iespējams aplūkot skaistas mēbeļu un interjera priekšmetu fotogrāfijas, taču mēdz būt grūti atrast to pārdevēju un reāli arī kāroto preci nopirkt. Tāpat fotogrāfijā priekšmets var izskatīties ļoti labi, taču pircējam nav iespēja pārliecināties par tā kvalitāti pirms pirkuma izdarīšanas. Tāpēc Latvijā ir radīta platforma Design Scan. Tajā atrodamas tikai augstas kvalitātes dažādu zīmolu mēbeles un interjera priekšmeti, kas ir arī reāli pieejami tirdzniecības vietās. Ikviens interesents, izmantojot Design Scan platformu, var sazināties ar pārdevēju un uzdot jautājumus.  

Šobrīd lietotājiem jau ir pieejama Design Scan pirmā versija. Otrā versija ir izstrādes procesā un tā būs daudz sarežģītāka, jo iekļaus arī neironu tīklu radītās iespējas. 800 000 eiro uzņēmumā “Design Scan” ir investējis Latvijas goda konsuls Baltkrievijā un uzņēmējs Aleksejs Savčuks, kurš norāda - 

jau drīzumā Design Scan spēs pastāvīgi sadalīt kategorijās produktus, kas tiks pievienoti no jauna, un automātiski radīt tiem aprakstus.

Dizaineri varēs Design Scan platformā augšupielādēt 3D attēlus, kas atspoguļo telpu izskatu. Platforma atpazīs objektus un piedāvās izvēlēties līdzīgus no pieejamo mēbeļu un interjera priekšmetu klāsta, kas turklāt uzreiz ir arī nopērkami. Paredzams, ka neironu tīkli padarīs dzīvi vieglāku arī patērētājiem, kuri varēs augšupielādēt mēbeles vai interjera priekšmeta bildi, un Design Scan atradīs līdzīgāko no šobrīd pieejamā klāstas.

Design Scan beta versija ir pieejama tiešsaistē: https://designscan.eu/

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!