Latvijā bāzētais uzņēmums Giraffe 360 piesaista 4.5 miljonu USD investīcijas

Latvijā bāzētais uzņēmums Giraffe 360 piesaista 4.5 miljonu USD investīcijas

Latvijā dibinātais, taču Londonā darbojošais tehnoloģiju jaunuzņēmums Giraffe 360 paziņojis, ka turpina savu straujo izaugsmi, piesaistot 4.5 miljonu ASV dolāru lielu finansējumu. Galvenie investori ir riska kapitāla fondi LAUNCHub Ventures un Hoxton Ventures. Šī nauda lieti noderēs uzņēmuma tālākai izaugsmei robotikas jomā. 

Giraffe 360 straujā attīstība lielākoties saistīta ar tā piedāvāto risinājumu - 3D skenēšanas kamerām, kuru sniegtās iespējas uzņēmums piedāvā kā pakalpojumu, ko var abonēt. 3D skenēšanas kamera ļauj iegūt īpaši augstas izšķirtspējas nekustamā īpašuma attēlus, kvalitatīvu stāvu plānu, kā arī rada virtuālās ekskursijas, kas jau krietni citā kvalitātē un veidā iepazīstina ar mājokli.

Gluži skaidrs, ka šis pakalpojums vispiemērotākais būs nekustamā īpašuma pārdošanas jomā strādājošiem, kuri šādi var ātrāk un veiksmīgāk pārdot mājokļus. 

Lai arī Giraffe 360 straujā izaugsme bija vērojama arī pirms Covid-19 parādīšanās, pieprasījums pēc uzņēmuma sniegtā pakalpojuma šajā laikā ir īpaši audzis. Pandēmijas dēļ virkne pakalpojumu pārcelti uz virtuālo vidi, tostarp arī jaunu mājokļu apskate, bet tas gan vairāk novērojams ārzemēs, īpaši Londonā, kur atrodas uzņēmuma galvenais birojs. Īpaši šobrīd iespēja ar potenciāli jauno dzīvesvietu iepazīties attālināti, apskatot bildes, plānojumu un pat dodoties virtuālajās tūrēs pa mājokli, ir visai pieprasīta. 

Giraffe 360 līdzdibinātājs un vadītājs Mikus Opelts norāda, ka uzņēmumam šis laiks esot ļoti darbīgs. Runājot par pakalpojuma pieprasījumu, viņš uzsver, ka pērn abonementu skaits 3D skenēšanas kameras sniegtajām iespējām pieauga par 800%. Diezgan ticams esot tas, ka šogad izaugsme būšot vēl straujāka. 

Jāpiebilst, ka bez Lielbritānijas, kas vienlaikus ir Giraffe 360 lielākais tirgus, uzņēmuma pakalpojumus izmanto klienti vēl 25 valstīs.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!