Latvijā radīta vieta, kurā izzināt kriptopasaules noslēpumus

Latvijā radīta vieta, kurā izzināt kriptopasaules noslēpumus

Šī gada 14. jūnijā savus atklāšanas svētkus piedzīvoja pirmā blokķēdes universitāte pasaulē – andversITy.lv. Svētku viesiem bija iespēja noklausīties pirmo universitātes lekciju, kurā tika pastāstīts par andversITy.lv darbības mērķiem, principiem un apmācības kursa saturu. Tāpat katrs varēja piedalīties konkursā un pārbaudīt savas zināšanas kriptovalūtu jomā.

Pēc andversITy.lv sniegtās informācijas - galvenais mērķis, kāpēc izveidota blokķēdes universitāte, ir sniegt priekšzināšanas par to, kas ir kriptovalūtas, kā tās lietot un kā orientēties kriptopasaulē.

Apmācībās galvenais uzsvars tiks likts uz kriptovalūtu pasaules izzināšanu. Tomēr, ņemot vērā, ka kriptovalūtu darbības pamatā ir blokķēdes tehnoloģija, pāris lekcijas tiks veltītas arī tās darbības principiem.

Blokķēdes universitātes apmācību kursi sastāvēs gan no teorētiskām, gan praktiskām nodarbībām, kurās varēs apgūt to, kā radās kriptovalūtas, kur tās pielietot, kā atšķirt krāpšanas shēmas no reālām kriptovalūtām. Tāpat liels uzsvars tiks likts uz riskiem, kas saistīti ar kriptovalūtām. Praktiskajās nodarbībās lektori parādīs, kā katram pašam atvērt savu kripto kontu, kā izveidot savu, īpašo kriptovalūtu maku, un pārskaitīt no tā digitālo valūtu.

Tie, kas būs cītīgi noklausījušies visu apmācību kursu, iegūs vērtīgas zināšanas par to, kas ir blokķēde un kriptovalūtas, kā nopelnīt ar šīs valūtas palīdzību, izmantojot savu kriptovalūtu maku. Tāpat katrs kursa apmeklētājs tiks pievienots slēgtai Facebook.com grupai par blokķēdes un kriptovalūtu aktualitātēm.

Ikviens interesents 4. jūlijā 16:30 Rīgā, Pārslas ielā 5 blokķēdes universitātē andversITy.lv varēs noklausīties ievadlekciju „Blokķēdes tehnoloģija”, kurā tiks pastāstīts par blokķēdes principiem.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!