MasterCard klientiem Latvijā tagad nodrošina Google Pay iespējas

MasterCard klientiem Latvijā tagad nodrošina Google Pay iespējas

Finanšu pakalpojumu kompānija MasterCard nākusi klajā ar lieliskām ziņām tiem Android lietotājiem, kas vienlaikus izmanto MasterCard maksājumu kartes. Sākot ar 17. novembri gan Latvijas, gan virknes citu Eiropas valstu MasterCard karšu turētāji tiks pie Google Pay pakalpojuma. Norādīts, ka, izmantojot Google Pay, lietotājam būs iespēja veikt drošus, ātrus un ērtus pirkumus gan tiešsaistē, gan fiziskos veikalos. Google Pay ļaus arī veikt bezkontakta norēķinus ar tālruni.

Zināms, ka MasterCard sniegs Google Pay iespējas sadarbībā ar dažādām bankām, finanšu un fintech kompānijām.

Latvijā pie šādas iespējas noteikti tiks tie MasterCard lietotāji, kuri izmanto Swedbank, Monese un Revolut pakalpojumus.

Runājot par Google Pay pakalpojuma uzstādīšanu, tas ir pavisam vienkārši. Lietotājam atliek tikai konkrētās bankas mobilajā lietotnē izvēlēties iespēju “Pievienot Google Pay”. Tādā veidā lietotājs savai MasterCard kartei var pievienot Google Pay un uzreiz piekļūt pakalpojuma priekšrocībām, izmantojot bankas mobilo aplikāciju. 

Brīdī, kad maksājumu karte veiksmīgi pievienota Google Pay pakalpojumam, lietotājs, izmantojot savu tālruni, var veikt vienkāršus norēķinus ikvienā vietā, kur atbalsta bezkontakta maksājumus. Lai norēķinātos par pirkumu, nebūs nepieciešams vērt vaļā ne Google Pay, ne bankas mobilo lietotni, arī interneta savienojums nebūs vajadzīgs.

Viss samaksas process ir tieši tik vienkāršs – vien jāpieskaras viedierīces ekrānam. Nekas cits vajadzīgs nav.

Būtiski, ka MasterCard kartes sasaiste ar Google Pay sniedz arī papildu drošību, izmantojot MasterCard risinājumu “Tokenization”. Šādā veidā tiek aizsargāta norēķinu kartes īpašnieka informācija, aizstājot konta numuru ar unikālu alternatīvu kartes numuru jeb tokenu. Šāds paņēmiens samazina krāpniecību, kas saistīta ar digitālajiem norēķiniem.

Saistītie raksti


Kontakti

Saziņai:
23300113
Adrese:
Daugavas iela 38-3, Mārupe, LV-2167
Ikmēneša labāko ziņu apkopojums e-pastā:
Seko!